RG Medica

LOGO1

Redukcja zmarszczek

W ostatnich latach kwas hialuronowy zyskał na popularności jako skuteczny środek w walce ze starzeniem się skóry i upływającym czasem. Jest składnikiem wielu kosmetyków, wykorzystuje się go także w medycynie estetycznej. Jakie jest działanie kwasu hialuronowego i czy na pewno jest bezpieczny dla zdrowia?

Wypełnianie Zmarszczek + Modelowanie Ust – PAKIET
Wypełnianie zmarszczek kwasem hialuronowym to bezpieczny i skuteczny sposób korekcji zmarszczek, modelowania konturów twarzy oraz zwiększania objętości warg, charakteryzujących się wysoką efektywnością. Zawarty w nich kwas hialuronowy jest syntetycznym odpowiednikiem naturalnie występującego w naszym organiźmie, którego głównym zadaniem jest wiązanie wody, dzięki czemu skóra utrzymuje odpowiednie nawilżenie, napięcie i elastyczność. Wypełnianie powoduje redukcję lub całkowitą likwidację zmarszczek, dając widoczny efekt zaraz po zabiegu. Efekty widoczne są tuż po zabiegu: skóra jest napięta i odżywiona, zwiększa się jej poziom nawilżenia.

Po kilkunastu godzinach można dostrzec proces wygładzania zmarszczek i fałd. Przez około kolejne dwa tygodnie mogą zachodzić jeszcze zmiany związane z zawiązywaniem się wypełniacza. Efekty utrzymują
się 6-12 miesięcy w zależności od indywidualnych uwarunkowań, jak również użytego preparatu.

PRZECIWWSKAZANIA:

  • ciąża, karmienie piersią,

  • choroby o podłożu autoimmunologicznym,

  • skłonność do powstawania blizn przerostowych, bliznowców,

  • stany zapalne skóry (opryszczka, trądzik),

  • nadwrażliwość na kwas hialuronowy.